חוקר פרטי באור יהודה

חוקר פרטי באור יהודה יכול לספק מגוון רחב של שירותי חקירות, והיום רבים משתמשים בשירות של חוקר פרטי למגוון רחב של צרכים, אישיים ועסקיים. במאמר זה תוכלו לקרוא על סוגי החקירות הנפוצות, אך לפני כן, חשוב להדגיש – לא כל חוקר פרטי יהיה בקיא בכל סוג של חקירה, ואם אתם רוצים לבחור חוקר פרטי אשר באמת יוכל לגשת אל החקירה שלכם עם ידע וניסיון רב בתחום, אתם חייבים לבחור חוקר מנוסה מאוד וכזה שכבר ביצע אין ספור חקירות בעבר ומתמצא בתחום החקירה לו אתם זקוקים.

אז מהם תחומי החקירות הנפוצים ביותר?

מעקבים, תצפיות ואיסוף מידע באור יהודה או בכך אזור בארץ

חוקר פרטי באור יהודה וסביבתה נדרש לבצע מגוון רחב של עבודות מעקב, וכמובן – לא רק בעיר בה הוא פועל, אלא בכל רחבי הארץ ולעיתים גם ברחבי העולם. מעקבים נדרשים לאיסוף מידע כמו חשיפת בגידות בן בני זוג או בתהליכי גירושין, מעקבים לאיתור הונאות ומעילות, מעקבים עבור חברות ומוסדות שונים, איסוף ראיות, מעקבים עבור ריגול תעשייתי ועוד.

חשוב לדעת שלא כל אדם יכול לבצע מעקבים על פי חוק, הדבר פוגע בחוק הגנת הפרטיות ובנוסף הראיות אינם יכולים לשמש כעדות בבית משפט מכיוון שנאספו שלא כדין, רק חוקר פרטי שעבר הכשרה מתאימה וקיבל אישור ממשרד המשפטים לעסוק בתחום והוא כפוף למשרד חקירות פעיל יוכל לבצע את המלאכה כחוק עבורכם.

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות כוללות איתור נכסים בארץ ומעבר לים, איתור מידע כלכלי פרטי כמו חשבונות בנק, צווי הוצאה לפועל ועיקולים וכדומה, איתור של מקורות הכנסה נוספים שהנחקר מנסה להסתיר, איתור חסכונות וקרנות כמו קופות גמל, קרנות השתלמות ועוד. למידע הזה יש ערך רב כאשר מדובר באנשים בחייבים שמתחמקים מתשלום.

חקירות אישיות לבני זוג

חקירות אישיות עבור בני זוג בדרך כלל מתמקדות בחשיפת בגידות ומסייעות בבניה של תיק גירושין תוך איסוף כל חומר הראיות המוכיח את הבגידה והעילה לגירושין. מעבר לגילוי וחשיפת האמת, במקרה בו בין בני הזוג יש הסכם ממון אשר מבוטל במקרה של בגידה, מדובר בחקירה חשובה שתוצאותיה יכולות להיות שוות הרבה מאוד כסף עבור אחד מבני הזוג.

איתור האזנות סתר

אדם אשר חושד כי בסביבתו ישנם אמצעים להאזנות סתר יכול לפנות אל חוקר פרטי אשר משתמש בציוד מתקדם בכדי לאתר את קיום האזנות הסתר הללו, בין אם במכשיר הנייד שלו, בבית, במקום העבודה, ברכב או בכל מקום אחר.

בדיקות פוליגרף

פוליגרף או בשמו האחר "מכונת אמת" הוא כלי שאומנם אינו כביל בבתי משפט אבל את תוצאותיו יש לקחת בחשבון בכל תחום, את בדיקת הפוליגרף לא מבצעים רק במשטרת ישראל אלא גם אנשים פרטיים המעוניינים לפתור סוגיות אם זה בין בני זוג או שותפים עסקים וכו', במשרדי חקירות מבצעים בדיקות פוליגרף רבות וחשוב לוודא שהמכון מורשה לביצוע הבדיקות הן מבחינת רישיון והן מבחינת הניסיון בתחום.

איתורים

חקירות אשר מסייעות לאיתור נעדרים או נעלמים, בין אם הם מסתתרים מרצונם ובין אם מכריחים אותם, בארץ מבוצעים מגוון פעולות איתור כגון: איתור אנשים, איתור נכסים, איתור כספים וחשבונות בנק, איתור מקומות עבודה, איתור ילידים מאומצים והורים ביולוגיים ועוד.

חקירות גניבה והונאה

חקירות המאתרות גנבות, מעילות, הונאות וכדומה, ומשתמשים בהם גם בעלי עסקים החושדים למעילות או גנבות בתוך העסק שלהם וגם אנשים חיצוניים ופרטיים החושדים בקיום הונאה, ישנם עסקים רבים המעסיקים חוקרים קבועים בחברתם בכדי לסכל דברים מסוג זה.