בגידה עלולה להתרחש גם אצל זוגות וותיקים וסולידיים,

למרות שלא תמיד מדובר בסוף של הזוגיות. אך אם את רוצה לדעת את האמת לגבי הגבר שלך, כדאי שתשימי לב לסימנים הבאים

1.שינויים במצב הרוח

האם הגבר הנעים והנינוח שלך פתאום הפך לנוח להכעיס? האם הוא הפך לרטנוני ועצבני? סביר להניח שמשהו מטריד את מנוחתו, והוא לא משתף אותך בזה. נסי לדבר אתו על כך ובעיקר לראות האם הוא מתחמק מלתת תשובות או לדון בנושא.

2. האשמות וביקורתיות יתר
אם הגבר שלך מרגיש אשם בשל ההתנהגות הלא הולמת שלו, הוא עלול לנסות להסתיר זאת על ידי הפניית האשמה כלפייך. האם פתאום כל דבר שאת עושה אינו מוצא חן בעיניו? האם הוא מבקר אותך ומתחיל לדרוש ממך לשנות את מנהגייך הישנים?

3. פיצויי יתר
מי שמרגיש אשם עלול גם לנסות לפצות על זה יתר על המידה, והדבר יכול לבוא לידי ביטוי בקשר אתך, בקשר עם הילדים, או כמובן גם וגם! האם הוא פתאום מרעיף מחמאות על כולם מהבוקר עד הליל? האם הוא מפתיע בפרחים ובמתנות בלי קשר ליום ובלי סיבה אמתית?

4. שינויים במראה החיצוני
הגבר שלך תמיד היה בחור של סנדלי טבע וג’ינס ופתאום הוא אוהב לוק מוקפד, אלגנטי ועדכני? השאלה המתבקשת היא את מי הוא מנסה להרשים!

5. הוצאות לא מוסברות
שימי לב לחשבון הבנק המשותף שלכם וקראי בעיון את פירוט כרטיסי האשראי. האם יש שם הוצאות לא מוסברות? האם הוא שילם למסעדות יקרות או התחיל לבקר בחנויות שרגלו אף פעם לא דרכה בהן, כמו לחנויות לבני נשים או חנויות תכשיטים?

6. הימנעות מקרבה 
גבר שבוגד יפסיק באופן פתאומי את המגע היומיומי הרגיל של חיבוקים, ואפילו של הנחת יד מנחמת על הכתף. נסי להיזכר – האם בחודשים האחרונים הגבר שלך הולך ונמנע מקרבה גופנית רגילה?

7. שינויים בהרגלים המיניים
ייתכן שהגבר שלך למד כמה תנוחות חדשות עם האישה שהוא פגש, ומנסה לבדוק אותן גם אתך. שימי לב – האם יש אצלו שינויים בהרגלים המיניים? האם יש לו תחומי עניין חדשים שהוא מבקש להכניס לחדר המיטות שלך, מבלי להסביר לך למה?

8. מין מכני
עוד סימן מחשיד הוא מין מכני וחסר רגש או אינטימיות, את שמכירה היטב את הגבר שלך, מתחילה לחוש כאילו הוא עושה זאת על מנת לצאת לידי חובה. נסי לשוחח על כך אתו ולבדוק מה הרקע למצב הזה.

9. שינויים בלוח הזמנים
אם הגבר שלך נוהג לעבוד בשעות קבועות ופתאום יש לו פגישות עבודה בשעות מאוחרות או שיחות ועידה שמשאירות אותו במשרד עד השעות הקטנות של הלילה, כדאי לנסות לבדוק עם המזכירה שלו האם הוא אכן נמצא במשרד כשהוא טוען כך.