חקירה כלכלית גירושין

אין ספק כי גירושין הינו שלב לא פשוט כלל בחייו של כל אדם. התא המשפחתי המשותף אשר נבנה בעמל של שני הצדדים, והביטחון המשפחתי החשוב כל כך, מתפרק, וברוב המקרים בדרך לא נעימה כלל.

כאשר מדובר בזוגות שלאחד מהם יש הרבה יותר כסף מלשני, המצב הופך להיות בעייתי אפילו יותר. הרצון של הצד החזק לצאת מהנישואין ולשמור על המצב הפיננסי שלו, לצד הרצון של הצד השני לקבל כמה שיותר כסף שיאפשר לו להמשיך לשמור על רמת החיים לה הורגל, יוצר ויכוחים, מריבות והרבה מאוד בעיות אשר ברוב המקרים מגיעות אל בית המשפט.

למה חשוב לקבל מידע כלכלי בהליך גירושין?

לעיתים רבות אחד מהצדדים מרגיש כי הצד השני מסתיר ממנו מידע בנוגע למצב הפיננסי האמיתי שלו – מסתיר נכסים, חשבונות בנק, חסכונות, אג"ח ועוד. מידע כזה יכול להיות שווה הרבה מאוד כסף, ולעיתים רבות כאשר בבית המשפט אדם יציג את עצמו כבעל אמצעים מוגבלים, הוא יכול להיות הרבה יותר מבוסס עם חשבונות בנק במקלטי מס סודיים או נכסים אשר נרשמו על שם אנשים אחרים.

לכן, אם אתם רוצים לדעת את המצב הכלכלי האמיתי של הצד השני, רוצים להגיע לבית המשפט מוכנים יותר ולדעת על מה כדאי לכם להילחם ומה הזכויות שתוכלו לקבל במסגרת התהליך, חוקר פרטי הוא האדם אליו אתם צריכים לפנות.

כיצד לבחור חוקר פרטי?

לאחר שהבנתם כי אתם זקוקים לחוקר פרטי לצורך חקירה כלכלית בהליך גירושין, הגיע הזמן לבחור את החוקר הפרטי שלכם. לפני שאתם מבצעים את הבחירה חשוב שתבדקו היטב את החוקר בו אתם עומדים לבחור, בדקו את הניסיון שלו בתחום החקירות הכלכליות, הידע שלו בתחום, כלי החקירה בהם הוא משתמש, הרישיון שלו וכל מידע נוסף שתוכלו לשאוב. והכי חשוב – הוותק שלו. ככל שהחוקר יהיה ותיק יותר בתחום, כך סביר להניח כי יש לו קשרים ענפים יותר, כאלו שיסייעו לו רבות בהשגת המידע הדרוש.

חשוב מאוד שתהיו בטוחים כי לא רק שהוא יוכל לבצע את החקירה על הצד הטוב ביותר ולהשיג עבורכם את המידע לו אתם זקוקים, אלא גם שהוא ישיג את המידע באופן חוקי. מספיק שהוא יעבור על סעיף קטן בחוק במסגרת החקירה, או שהוא לא חידש את הרישיון שלו בזמן, בכדי שעורך הדין של הצד הנחקר יעשה הכל כדי לבטל את הממצאים של החקירה ולא תוכלו לעשות שום דבר עם המידע שהושג במסגרת אותה חקירה.

משרד חקירות עוז סער ממוקם בעיר פתח תקווה ופועל באישור משרד המשפטים לביצוע חקירות מכל סוג, רוצים לדבר עם חוקר? חייגו עכשיו: 054-4674434 ונשמח לעזור.