איתור ילדים מאומצים – חוקר פרטי

אחד הדברים המרגשים שנחשפנו אליהם בשנים האחרונות הוא איחוד משפחות, הורים וילדים, אחים ואחיות שהופרדו בשלב כלשהו בחייהם לשנים ארוכות ושבו לאיחוד מחודש זהו ללא ספק אירוע מרגש ומחמם את הלב,
תכניות טלוויזיה רבות ובראשם התכנית "אבודים" של צופית גרנט ותחקירים שונים מביאים את הסיפורים האמתיים של אותם אנשים שאיבדו את יקיריהם ויצאו למסע חיפוש עוצר נשימה בניסיון לסגור את החור שנפער עם השנים בליבם, הסיפורים מציגים ילדים מאומצים שנלקחו בגיל צעיר מהוריים הביולוגים, מלחמות שהפרידו בין קרובי משפחה ועוד.

מהיכן מתחיל החיפוש?

ובכן צריך לזכור שלא לכולם יש את היכולת והאמצעיים לצאת למסע חיפוש שכזה ולעתים רבות יש צורך להיות מקושרים עם הרבה מאוד גורמים ומאגרי מידע בכדי לקבל ולו קצה חוט בכדי להתחיל בחיפוש.

המשטרה לא עוזרת במקרים אלו וגם תכניות הטלוויזיה מציגות מקרים בודדים מני רבים במקרים מהסוג הזה מומלץ לגשת למשרד חקירות מקצועי ולשכור את שירותי של חוקר פרטי בכדי לבצע איתור ילדים מאומצים, אחים והורים ביולוגיים.

איך החוקר הפרטי יכול לעזור?

חוקרים פרטיים אשר מתמחים באיתור ילדים מאומצים יש את האמצעיים והכלים לחקור בצורה מקצועית ולהגדיל משמעותית את הסיכוי לאתר את קרוב המשפחה, מעבר להיותם חוקרים מנוסים, לחוקרים יש קשרים טובים עם לא מעט אנשים בתחום וגישה למאגרי מידע גדולים המסוגלים לספק מידע על קרובים בכל מקום בארץ ואף בארצות שונות בחו"ל.

האם הרשויות עוזרות?

במקרה של איתור ילדים מאומצים או איתור הורים ביולוגיים ניתן לראות שהרשויות לא תמיד משתפות פעולה, ישנם הליכים ביורוקרטיים לא פשוטים שבמקרים מסוימים אף מונעים את המפגש ולכן לאחר שהכיוון הנ"ל מוצא ללא פתרון כדי ומומלץ לתאם פגישה במשרד חקירות מוביל בתחום

משרד עוז סער חקירות

אם ברצונכם לאתר קרוב משפחה שנעדר, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולתאם פגישה מסודרת ובה תקבלו את הדרכים והאפשרויות שעומדות בפניכם לאיתור מקצועי ע"י חוקרים מנוסים בתחום, משרדנו בפועל באישור משרד המשפטים ומעסיק מבחר חוקרים פרטיים המתמחים באיתור קרובים בארץ ובחו"ל.

כמה עולה לאתר קרוב משפחה?

ובכן אין אפשרות לנקוב בסכום מדויק מבלי לקבל פרטיים בסיסים, ישנם משתנים רבים הקשורים למידע האחרון שנאסף על הנעדר בכדי לגבש עלות חקירה מדויקת, אם זאת אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לספר את המקרה ולקבל את כל הפרטים אודות החקירה.