איתור חייבים

אדם חייב לכם כסף ופשוט נעלם? אתם רוצים לאתר חייב בכדי לדרוש את הכספים המגיעים לכם ולא מוכנים לוותר? אם כן, משרד חקירות פרטי הוא המקום אליו אתם צריכים לפנות.

לא מעט חייבים אשר מגיעים לחובות גבוהים מנסים לברוח מהחוב במקום לפרוע אותו. בין אם זו הסתתרות בארץ ובין אם מעבר למדינות מעבר לים, רבים בטוחים כי יוכלו להתחמק כך מחובות גבוהים, והאנשים להם הם חייבים כבר יוותרו על המאמץ, אך אפשר גם אחרת.

איך אפשר להחזיר חובות מאדם שנעלם?

אם אתם רוצים לקבל את הכספים המגיעים לכם בחזרה, שירות איתור חייבים של משרד חקירות מקצועי יאתר לכם את המיקום המדויק של החייב וכך תוכלו לפעול על פי החוק בכדי לקבל את הכספים המגיעים לכם מאותו חייב.

איך מאתרים חייבים?

בכדי לאתר חייב משרד חקירות פרטי מבצע מגוון רחב של צעדים שונים כמו:

  • מעקב אחר חשבונות הבנק ו/או כרטיסי האשראי של החייב.
  • מעקב אחר הדואר האלקטרוני והמכשיר הסלולרי שלו.
  • מעקב אחר בני משפחה קרובים עמם ייתכן והחייב ייצור קשר, בין אם פנים מול פנים ובין אם באמצעי תקשורת אחרים.
  • מעקב אחר רישומי טיסות
  • מעקב אחר נתונים ברשתות החברתיות ועוד…

מעקב מתמיד כזה יניב בסופו של דבר את התוצאות המתאימות, וחוקרים פרטיים רבים כבר הוכיחו כי אין מקום בעולם בו באמת אפשר להסתתר מבלי שאיש לא ימצא אותך. בסופו של דבר החוקר הפרטי מצליח להתחקות אחר עקבותיו של החייב.

מה עושים לאחר איתור החייב?

פעמים רבות כאשר פונים למשטרה לאיתור חייבים בסופו של דבר התיק נסגר מחוסר עניין לציבור, היות ולמשטרה אין מספיק משאבים וכוח אדם בכדי להשקיע את כל כולה באדם שחייב כספים ומתחמק מכך, אך חוקר פרטי יתמודד עם החקירה עד לסיומה ועד לאיתור החייב.

לאחר שמאתרים את החייב ניתן להגיש תביעה משפטית נגדו, בין אם בארץ ובין אם במדינה אחרת בה הוא שוהה, ובמיוחד אם הוא שוהה במדינה באופן בלתי חוקי ניתן להביא לגירושו חזרה לארץ ומיד צו משפטי עם סנקציות עד שישלים את החוב.

האם שירות איתור חייבים יחזיר לי את כל הכסף שלי?

נכון, לעתים לא באמת תוכלו לקבל את כל החוב. במיוחד אם מדובר בסכומים גדולים מאוד ובאדם שאיבד את רכושו ולא יהיה לו מהיכן לשלם, אך בזכות הסנקציות המשפטיות שיופעלו נגדו תוכלו לקבל לפחות חלק מהכספים שהוא חייב לכם ולהיות בטוחים כי הוא במעקב משפטי עד להשלמת התשלום שנקבע לו ללא יכולת לעזוב שוב את הארץ.