חקירות כלכליות

בכל מקרה של עסקה כלכלית רחבת היקף, או של מעילה בכספים פרטיים או ציבוריים, אדם מן היישוב יתקשה מאד להשיג את המידע בעצמו על מנת להוכיח זאת. בדרך כלל האנשים שעושים זאת הם נוכלים מקצועיים, וללא ידע, יכולת טכנולוגית וניסיון בעבודה עם סוג כזה של חשיבה – אדם פרטי, חכם ככל שיהיה, יתקשה מאד להגיע אל הפתרון בעצמו. בשל כך הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות חקירה כלכלית בלש בעל ניסיון שיודע להגיע למידע גם ללא הצורך בעימות עם אותו גורם שאחריו הוא בולש.

מה זה אומר חקירות כלכליות?

חקירות כלכליות הוא שם כללי לעבודת בילוש שמטרתה מציאת נכסים, כספים או ניירת הקשורות בהונאה, גניבה או חשד פלילי כזה או אחר. לאדם פרטי אין סמכויות על פי חוק לאיסוף המידע, אך לחוקר פרטי המנהל משרד חקירות ברישיון יש רישיון של משרד המשפטים לאסוף את המידע עבור גורם פרטי. בשל כך, ובאמצעות ידע והרבה ניסיון, רבות האפשרויות של אדם פרטי להשיג את המידע אותו הוא צריך כדי לדעת האם עובדים שלו גונבים ממנו, האם שותפים רימו אותו, האם לאדם שאיתו הוא מתעתד לעבוד יש אינטרס לרמותו ועוד.

מה עושה עבורכם מומחה לחקירות כלכליות?

חקירות כלכליות מתקיימות במספר מישורים. חקירות הונאה אשר מטרתם לדעת האם העובדים מעלו באמון המעסיקים שלהם. האם העובדים גונבים? לצורך כך צריך בלש פרטי אשר יודע לאסוף את המידע בצורה סודית ולהגישו בצורה מסודרת למעסיק, כדי שיוכל לפעול במידת הצורך.

חקירות איסוף מידע על נכסים, רכבים או חסכונות וחשבונות בנקים של שותפים פוטנציאליים, שותפים לשעבר, קבלני משנה ועוד – כדי לחשוף את האמת על מצבם הכלכלי.

איתור נכסים בישראל בחו”ל באמצעות רשת של צוותי חקירות כלכליות ברחבי העולם.

איתור פרצות אבטחת מידע בעסקים, והכנתם למקרים הבאים.

מה אנחנו מציעים לכם?

חקירות כלכליות צריכות להיעשות על ידי משרד מנוסה, בעל ותק והבנה מעמיקה בתחום. בשל כך, אם אתם צריכים בלש פרטי שמתמחה בנושא חקירה כלכלית, אנחנו הכתובת. אנחנו מעניקים רשת ביטחון, מידע אמין ושמירה על פרטיות על מנת להגיע לחקר האמת.