איתור נכסים

כולנו יודעים מה הם שוויים של נכסים ואיזה אינטרס ברור יש לאנשים להסתיר אותם, יש לא מעט סיבות לכך כגון חייבים שאינם מעוניינים להסדיר את חובם, ירושה מבן משפחה שלא היה איתו קשר רציף, בני זוג שמעלימים מידע אחד מהשני ועוד, נכסים אפשר להעלים  מהעין אבל לא מהניירת וניתן לאתר כמעט כל בעל נכס בארץ ובעולם בעזרת מומחיות  בתחום.

איתור נכסים של שחייבים 

בארץ יש מספר רב של אנשים שאינם עומדים בהתחייבויות הכספיות שלהם ואינם משלמים את חובותיהם. למרות מספר דרכים שעומדות בפני הנושים לתבוע את כספם מהחייבים לא אחת צריך לבצע פעולות איתור בעזר חוקר פרטי בכדי להוכיח את היכולת של החייב לשלם את חובו.

איתור נכסים שהועלמו על ידי בני זוג

בני זוג רבים שעומדים בפני גירושין ומתווכחים על אופן חלוקת הנכסים שנצברו לאורך השנים בהם היו יחד. חלק לא קטן של הזוגות לא מגיעים לכלל החלטה והם מתקוטטים על כל פריט ופריט. במשפחות רבות אחד מבני הזוג בוחר להעלים נכסים בכדי לפגוע בחלוקה ההוגנת וזה מצב שניתן למנוע בעזרת חקירה פשוטה לאיתור נכסים משרד חקירות בכך למנוע גזל מצד בן הזוג השני.

איתור רכוש שלא ידעתם על קיומו עד לרגע זה

לא אחת כשאדם קרוב הולך לעולמו מתגלים מסמכים על רכוש שהיה ברשותו ולנו לא היה מושג עליהם. פניה לכל המוסדות הרלוונטיים יכולה להיות ארוכת שנים ולפיכך בחירה במשרד חקירות שיעמיד חוקר שיעשה עבורכם את איתור הרכוש שלא ידעתם אודותיו היא הפתרון.

איתור נכסים שהשתלט עליהם גורם זר

פעמים רבות בעת ניהול ענייני ירושה, מגלים כי יש גורם זר שהשתלט לכם על הרכוש. מצב זה הוא בלתי נסבל כמובן, ועל מנת לקבל את הנכסים – יש צורך בהוכחות. אם יש חשד כי השתלט גורם זר על הרכוש, צריך לפנות לחוקר פרטי על מנת שיוודא את העניין ויסייע לכם לקבל את שלכם.

איתור נכסים שהגוזל טוען שהוא פושט רגל

פעמים רבות אותם אנשים שגזלו רכוש מאנשים אחרים מתחמקים בצורה מאד לא אלגנטית ומוסרית וטוענים כי הם פושטי רגל. כך הם מופיעים ברשויות, וזה מאפשר להם לעשות זאת בדרך כלל ליותר מאדם אחד. חוקר פרטי יכול לוודא את המצב הכלכלי, הרכוש והמגורים של אותו אדם. זה יאפשר לניזוקים לעקל את הרכוש עד תשלום החוב.