איתור כספים נכסים וחשבונות בנק

רבים מאלו אשר נקלעים לחובות באמת לא יכולים לשלם את החוב. חלק מהם הפסידו כספים ונכסים רבים ובאמת נותרו ללא יכולת לשלם את החוב, ואם הם יציגו את המצב הזה בבית המשפט, ייתכן כי בית המשפט יפסוק על תשלום חלקי בלבד של החוב או הסדרי תשלומים שימשכו במשך שנים.

איך מחזירים חובות מאדם שטוען שירד מנכסיו?

למרות האמור מעלה, ישנם לא מעט חייבים אשר מסתירים את הכספים שבאמת יש להם. אנו רואים לא מעט מקרים בהם חייבים מסתירים נכסים אשר נמצאים בבעלותם (כמו באמצעות רישום על שם אחר) ומחביאים את ההון האמתי שלהם כך שבבית המשפט הם יציגו מצג בו אין להם יכולת לפרוע את החוב, כאשר בפועל הם יכולים להמשיך לאחר מכן ליהנות מרמת החיים הגבוהה שלהם, ואתם תישארו ללא כספים רבים אשר מגיעים לכם בצדק.

לכן, במקרים כאלו חקירות כלכליות לצורך איתור נכסים ורכוש יכולות להיות מועילות מאוד.

כיצד מאתרים נכסים מוסתרים באופן חוקי?

עבודתו של חוקר פרטי מקצועי מבוצעת על פי החוק ובאופן נכון על מנת שהוא לא רק יוכל לאתר את הנכסים של בעל החוב, אלא גם תוכלו להציג את התוצאות של העבודה שלו בבית המשפט ללא כל בעיה חוקית עם זה. החוקר חייב להבין את החוק ולדעת את גבולות היכולת שלו, ולמצוא פתרונות יצירתיים אשר יאפשרו לו למצוא את ההוכחות לקיומם של הנכסים הללו ולבעלות האמיתית שלהם כך שתוכלו להציג א הראיות הללו בבית המשפט.

  • איתור כספים וחשבונות בנק
  • איתור נכסים כגון בתים פרטיים חנויות מרכזים
  • איתור הכנסות ממקורות שונים
  • איתור רכוש בעל ערך

איך לבחור חוקר פרטי לאיתור נכסים?

חשוב לעבוד עם חוקר פרטי מקצועי ולוודא כי הוא מחזיק ברישיון. על פי החוק רישיונו של חוקר פרטי מחודש מידי שנה, וחוקרים אשר עברו על החוק או נתקלו בבעיות במהלך השנה ייתכן כי לא יחודש להם הרישיון. לכן בדקו את התאריך על הרישיון וודאו כי הוא בתוקף ובאמת מציג את יכולתו של החוקר לעסוק בתחום על פי החוק.

מתי כדאי לפנות אל חוקר לאיתור נכסים?

אם אתם נמצאים בהליך משפטי לגביית החובות, אל תחכו לפסק הדין בכדי לגלות כי בית המשפט מאמין להסתרת הנכסים ואתם לא באמת מקבלים את מה שמגיע לכם. פנו אל חוקר פרטי בתהליך המשפטי עצמו, ואפילו לפני שאתם מתחילים אותו, כך שיהיה לכם את כל המידע אותו תוכלו להציג בבית המשפט ולהפריך את טענותיו של החייב.