מעקבים 

יש סיבות רבות שמנהלים מעקבים בכל מקום. מעקבים מתבצעים אחרי חשודים בפעילות פלילית, אחרי חייבים שאינם עומדים בהחזר התשלומים, יריבים מסחריים ובני זוג מסוכסכים. מעקבים מתנהלים במקומות עבודה, ברחוב ואחרי בני זוג שאחד חושד בשני בעיקר בתקופת פרידה וגירושין. כולם חושדים בכולם וכדי להפיח את החשדות נשכרים חוקרים לבצע מעקבים בכל מקום בו נמצאים הנעקבים.

חשוב להיות מקצוען ברמה גבוהה – ביצוע מעקבים היא עבודה מסובכת

להיות חוקר פרטי שמבצע מעקבים בכל מקום צריך להיות בעל מקצוע מיומן בתחום. על מנת שהממצאים שמתגלים בעת מעקב יהיו קבילים בעת דיונים משפטיים וגישור. הם צריכים להיעשות בצורה מקצועית תוך שמירה על חוקי המדינה וביניהם חוק כבוד האדם.

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ואמצעים דיסקרטיים מתקדמים

על מנת לבצע את עבודת המעקב בצורה מקצועית ויעילה צריך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ואמצעים דיסקרטיים מתקדמים, כלומר צריך מצלמות מעקב משוכללות ומהטובות שיש בשוק, מכשירי ההקלטה צריכים להיות ברמת דיסקרטיות מהמתקדמים בעולם. שימוש באביזרים מיושנים עלול לשבש את המעקב והתוצאה תהיה בלתי קבילה.

השימוש בטכנולוגיה מתקדמת ואמצעים דיסקרטיים מתקדמים יכולה למנוע מהצד השני גילוי המעקב. בכלל בעת ביצוע מעקב צריך להיות רואה ולא נראה. ככל שהדבר יעשה בצורה דיסקרטית יותר הסיכוי לגילוי קטן יותר עד כמעט בלתי אפשרי.

מה לוקחים בחשבון בעת ביצוע מעקבים

ראשית צריך לקחת בחשבון שהמעקב לא יתגלה. החוקר צריך לעשות את העבודה בצורה דיסקרטית וזוהי הסיבה שהמכשירים איתם הוא עובד יהיו מזעריים, שקטים שהחוקר לא יעורר חשד של כל מי שסובב אותו שהכול יראה טבעי ורגיל. החוקר צריך להיות אחד מכלל האנשים הסובבים את המקום מבלי שהוא יתגלה.

מיהו משרד אידיאלי לעבודה

חשוב כי משרד החקירות יעסיק עובדים בעלי ידע, מקצועיות ומיומנות הן בביצוע מעקבים בכל מקום והן בשימוש נכון ואחראי במכשירי העזר כמו מצלמות ומכשירי האזנה מהטובים בעולם. אנשי החברה רובם הם יוצאי המשטרה הכחולה והם אנשי מקצוע מיומנים. חשוב מאד לוודא את מהלך העבודה מראש, את המחיר או לפחות הערכתו, ואת כל השאלות שמטרידות אתכם. משרד מקצועי ואדיב ישמח להעניק לכם שירות ולתת לכם כל הפרטים.