חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב לביצוע חקירות פרטיות מקצועיות באישור משרד המשפטים ולשכת החוקרים הפרטיים, משרד סער חקירות מנוהל ע"י עוז סער, חוקר פרטי בכיר הפועל בתחום משנת 1999 ומספק שירותי חקירה במגוון רחב של תחומים וכולל דוח מסכם כביל בבית משפט בסיום כל חקירה.

חוקר פרטי בתל אביב לביצוע מגוון חקירות

תחום החקירות מתרחב עם השנים ומשרדי חקירות רבים יכולים להעיד על תחומי חקירה חדשים שנחשפים אליהם בשנים האחרונות ודורשים מהחוקרים להרחיב את סל המיומנויות שלהם, התחומים הנפוצים ביותר לחקירה הם חקירת בגידות בין בני זוג וחקירות אישות ואיתור נכסים וכספים בחשבונות בנק עם זאת יש לא מעט תחומים בעלי עניין.

חשוב לדעת שחוקר פרטי בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ חייב להיות כפוף למשרד חקירות פעיל ברישיון של משרד המשפטים.

תחומי החקירה המבוצעים במשרדנו:

  • חקירות כלכליות
  • חוקר פרטי לחשיפת בגידות
  • ביצוע מעקבים ,תצפיות ואיסוף מידע
  • איתורם, איתור אנשים, כספים, נכסים וכו'
  • חשיפת מטרידים
  • בדיקת האזנות
  • בדיקת פוליגרף
  • חקירות במגזר החרדי, ועוד.

מתי ואיך מומלץ לשכור את שרותיו של חוקר פרטי?

ובכן פניה לחוקר פרטי נעשית כאשר ישנו מידע קריטי המוסתר מעייננו, לרוב מדובר על מידע כו חשוב שעשוי להשפיע ולשנות את חיינו, אם אתם שזהו המצב אצלכם מומלץ לתאם פגישה עם חוקר בכדי לקבל קודם כל יעוץ והכוונה על המשך התהליך וההשלכות שכרוכות בביצוע החקירה.

מה מקבלים מהחוקר בסיום החקירה?

בסיום החקירה מקבל מזמין החקירה דוח מקצועי עם כל הממצאים שנאספו, זה כולל ראיות מצולמות, זמנים, מקומות ואנשים שהיו רלוונטיים לנושא, לרוב החוקרים מעבירים מידע גם בזמן אמת בכדי לאמת פרטים ולזהות אנשים או מקומות שאחריהם נשכר לחקור, הדוחות והראיות המתקבלות קבילים להצגה בית המשפט כל עוד נאספו כחוק מצד חוקר פרטי הפועל ברישיון, כך שמזמין החקירה יכול לבצע בהם פעולות משפטיות, בנוסף לכך חלק מתפקידי החוקרים הוא גם להעיד בבתי משפט על הראיות שנאפו בתיק.

כמה עולה לשכור חוקר פרטי?

מחיר חוקר פרטי נתון ללא מעט משתנים כגון סוג החקירה, מספר השעות מטרו וכו' אם ברצונכם לקבל עלויות רלוונטיות לחקירה שלכם מומלץ לבצע זאת בפגישה אישית במשרד החקירות ובו תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש. חקירות בדמות מעקבים ותצפיות לרוב מתומחר ב400-500 לשעת מעקב + הוצאות נסיעה.