חוקר פרטי מחירים

אם שכרתם בעבר את שרותיו של חוקר פרטי אתם בוודאי יודעים שלא תמיד אפשר לתת מחיר פיקס על עבודה. החוקר הפרטי יכול לתת השערה בלבד וזאת משום שאין לדעת איך תתפתח העבודה. על פניו העבודה יכולה להצטייר כעבודה "קלה ומהירה" אבל כל עבודת חקירה יכולה להסתבך ולאור כך גם העלות משתנה. לא תמיד אפשר לעמוד בתכנית העבודה המקורית מכל מיני סיבות ותוך כדי צריך לשנות סעיף זה או אחר מה שעלול לשנות את כל התמונה וזה יכול להשפיע על העלות לעבודה כולה.

עם זאת חשוב להדגיש שלרוב המחיר הסופי אינו שונה בהרבה מהערכות שניתנו תחילה ולעיתים אף נמוכות ממנו,

הדרך האופטימלית לקבל הצעת מחיר של חקירה פרטית

הדרך הנכונה לקביעת מחיר לעבודת החוקר הפרטי היא על ידי מפגש בין החוקר ללקוח, הצגת דרישותיו ושערוך כספי של החוקר לגבי העבודה.

מחיר עבור מעקבים ותצפיות מתומכרות לרוב בשעות העבודה במחירים הנעים בין 300-600 ש"ח לשעה + כמה שקלים על כל ק"מ נסיעה, ישנם מכירים שניתן לסגור מחיר פיקס עבור מספר ימי מעקב ובכך לדלג על חישובים אלו,

קבלתם הצעת מחיר נמוכה משמעותית ממה שנהוג? היזהרו

אם אתם משווים מחירים בין משרדי החקירות השונים תוכלו לגלות שהמחירים לא זהים אבל גם לא שונים בהרבה, משרדי הקריות העובדים באופן מסודר ובאישור של משרד המשפטים יציבו דיי דומים ונהוגים בשוק בעוד שחוקרים שעובדים בניגוד לתקנות עשויים לתמכר את השירות נמוך משמעותית.

מה חשוב לקחת בחשבון לקראת עבודה עם חוקר פרטי

חשוב בעת השכרת שירותי חוקר פרטי לקבל את כל המידע אודותיו. אפשר להיעזר בלקוחות עבר אם כי הדבר קשה משום שלקוחות רבים אינם מעוניינים להיחשף כדי שלא יוודא דבר הזדקקותם לחוקר פרטי. אמצעי יעיל לקבל מידע אודות משרד החקירות בו עובד החוקר הפרטי ודרך החישוב לעלות שירותיו הוא האינטרנט. באינטרנט תוכלו לקבל מידע בסיסי אודות משרד החקירות הספציפי והמועסקים אצלו. יש כאלה שמפרסמים באתר עלויות של פעולות שונות בתחום החקירות מה שיכול לתת ללקוח את האינדיקציה לחישוב משוער לעלויות העבודה.