חוקר פרטי בשרון

חוקר פרטי בשרון ובכל אזור המרכז יכול לסייע עבורכם בביצוע מעקבים, תצפיות ואיסוף מידע מלי להיחשף או לעורר חשד כלל, משרד עוז סער חקירות פעיל משנת 1999 ונמצא בניהולו של עוז סער, חוקר פרטי בכיר המתמחה במגוון רחב של סוגי חקירות.

חשוב לציין כי היום חוקרים פרטיים מתעסקים במגוון רחב של עבודות חקירה, ולכן גם אם אתם לא בטוחים שהחקירה לה אתם זקוקים בכלל אפשרית, או שחוקר פרטי יוכל לתת לכם את המענה לו אתם זקוקים, אל תוותרו על ייעוץ מול חוקר מקצועי, בהחלט ייתכן שזה אפשרי, גם אם זה מעט יותר מורכב.

חשיפת בגידות באזור השרון ובפריסה ארצית מלאה

חקירת בגידות בין בני זוג, למרות שהיא נפוצה מאוד, עדיין חייבת להיות מותאמת לבני הזוג ומותאמת בצורה נכונה לסוג הבגידה, צורת הבגידה ואפילו אזור מגורים. חוקר פרטי ישתמש בטקטיקות אישיות מיוחדות על מנת לבצע את החקירה בצורה דיסקרטית, בתיאום מלא עם מזמין החקירה, וכך יגיע לתוצאות החקירה הטובות והנכונות ביותר.

מעקבים, תצפיות ואיסוף מידע

מעקבים יכולים להיכלל גם בתוך חקירת בגידות, אך גם להרבה מאוד צרכים אחרים – בין אם אלו מעקבים אישיים של הורים אחר ילדים מתבגרים, ובין אם מעקבים עסקיים כמו איתור מעילות בתוך חברה, דליפות מיעד ועוד מגוון רחב של צרכים. במהלך המעקבים הללו כמובן נאספים חומרים אשר ישמשו לבניית תיק משפטי כחוק כך שיהיה גם ניתן להציג אותם בבית המשפט או בכל רשות אחרת על פי הצורך.

איתור האזנות סתר

בין אם אתם חושדים כי בן הזוג, הבוס בעבודה או כל גורם אחר מאזין לכם, חוקר פרטי יכול לבצע בדיקה מקיפה אשר תבדוק האם בסביבה שלכם מותקן ציוד להאזנות סתר ויאפשר לכם לפעול בהתאם במידה ויתגלה ציוד כזה, בין אם מדובר בציוד אשר הותקן באופן חוקי (כמו על ידי משטרת ישראל) ובין אם מדובר בציוד האזנה אשר הותקן באופן בלתי חוקי.

מודיעין עסקי

חקירות עסקיות אשר יכולות להיות פנימיות בתוך חברה או ארגון, או חיצוניות. חברות רבות משתמשות בחקירות כאלו כדי לגלות פרצות אבטחה בארגון, דליפות מידע, הונאות או מעילות בתוך החברה, גילוי מודיעין עסקי על חברה אחרת, איתור ריגול תעשייתי בתוך החברה ועוד.

חקירות כלכליות

עבודת חקירה מאומצת ומוקפדת אשר מגלה את תמונת המצב הכלכלית של אדם או עסק, בין אם מדובר בחייב כספים אשר מסתיר את ההון שלו בכדי להתחמק מתשלום החובות, בני זוג אשר מסתירים כספים ונכסים בהליך גירושין או לפני חתימה על הסכם ממון ועוד.