חוקר פרטי בכפר סבא

איך לבחור משרד חקירות מקצועי המתמחה בגלוי בגידות?
לאור התרבות מקרי הבגידות בתקופה שלנו, לכדי ממדי מגיפה של ממש, ישנה עלייה גם בהיצע של שירותי החקירה. לצדם של חוקרים פרטיים מקצועיים ומהימנים צצים גם שרלטנים ומתחזים למינהם, כמו פטריות אחרי הגשם. חוקר פרטי בכפר סבא, בעל ניסיון רב בתחום מסביר איך לבחור משרד חקירות מקצועי שיספק לכם את הסחורה באחריות.

דרשו לראות רישיון משרד חקירות בר תוקף

לפני הכל, חשוב לציין שהחוק במדינת ישראל מגן עליכם מפני חוקרים פרטיים מתחזים בדרך פשוטה אך יעילה להפליא. מדובר, כמובן, ברישוי תחום החקירות. בתוקף היותי חוקר פרטי בכפר סבא, אני מודע למה שלא כולם יודעים: חוקרים פרטיים, ועל אחת כמה וכמה אלו המנהלים משרד חקירות, נדרשים להחזיק רישיון משרד חקירות בר תוקף בנוסף לרישיון חוקר פרטי.

הרישיון ניתן מטעם משרד המשפטים, ומותנה בהכשרה ותהליך שאורך מספר שנים על פי קריטריונים הקבועים בחוק, סיום מבחני ההסמכה בהצלחה והשלמתה של תקופת התנסות הכרחית. בנוסף, את הרישיון יש לחדש מדי שנה, ובמעמד הרישוי נבדק כל פעם מחדש שלא עומדות ותלויות תביעות או תלונות כנגד אותו חוקר. חוקרים שהסתבכו בפלילים או אף בתביעות אזרחיות, עשויים לאבד את רישיונם.

יש להדגיש כי לא לכל חוקר פרטי יש רישיון לניהול משרד חקירות. רק משרד חקירות. חוקר פרטי יכול להגיש בקשה לניהול משרד חקירות רק בתום 5 שנות פעילות כשכיר או פרילנס. לפיכך, מותר ורצוי שתדרשו מהחוקר הפרטי אליו אתם פונים, לראות רישיון לניהול משרד חקירות תקף, לפני הכל. רק אחר כך אפשר בכלל להתחיל לדבר.

בדקו את רמת הציוד והיקף הניסיון

לחוקר אליו פניתם יש רישיון והוא בתוקף? מעולה! אבל זה לא בהכרח מספיק. אתם צריכים לבדוק ולבקש פירוט של ציוד החקירות שברשותו. ציוד איכותי ומקדם עולה לא מעט, אבל הוא הכרחי כדי להגיע לתוצאות מהימנות בתהליכי חקירות ומעקבים. מצלמות טובות, עם פונקציות של ראיית לילה וזום עוצמתי, חיוניות כדי לתעד את הראיות גם בשעות החשיכה או ממרחק רב, מצבים שמתרחשים לעתים קרובות ביותר, בעיקר בתחום חקירות האישות. במצבים אחרים נידרש גם לציוד ריגול מתוחכם ואמצעי תיעוד ומעקב נוספים. 

בנוסף, כשאתם שוקלים להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי בכפר סבא, או בכל מקום אחר שסמוך למקום מגוריכם, חשוב שתוודאו שהוא כבר הספיק להשתפשף בשטח. אין תחליף לניסיון “על רטוב”, אשר חיוני כדי לוודא שאכן תקבלו תוצאות שאפשר להסתמך עליהן. אם עברתם את כל השלבים הללו בהצלחה, כל שנותר הוא רק להמתין להשלתה של החקירה ובקרוב תוכלו לדעת את כל האמת. בהצלחה!