חוקרים פרטיים בהליך גירושין

הליך גירושין הוא הליך שיכול להיות ארוך, מתיש ולא פשוט כלל. מדובר בהליך מורכב אשר כולל בתוכו כספים רבים והשלכות מהותיות על המשך החיים של כל אחד מבני הזוג, ולכן כל צד בגירושין רוצה לאסוף כמה שיותר מידע על הצד השני בכדי למצות את כל הזכויות המגיעות לו. בין אם זה מידע על בגידה, הסתרת נכסים או כספים או כל דבר אחר.

הדרך הנכונה והטובה ביותר למצוא את המידע הזה היא בעזרת חוקר פרטי. חוקר פרטי מקצועי יאפשר לכם לקבל מידע שהוא לא רק מדויק, אלא מגובה בהוכחות אותן תוכלו להציג בהליכי גישור או בבית המשפט על פי הצורך.

האם זה חוקי?

כאשר אתם בוחרים חוקר פרטי הקפידו לוודא כי מדובר בחוקר אשר פועל באופן חוקי ועם כל האישורים והרישיונות הנדרשים. את עבודתו של החוקר פרטי, ואת הממצאים שלו, ניתן להציג גם בבית המשפט בעת הצורך, כל עוד הם הושגו באופן חוקי. לכן חשוב לבחור חוקר שעובד בהתאם לחוק ומכיר אותו היטב.

האם אפשר לבצע גם חקירות בחו"ל?

בהחלט כן. משרדי חקירות פרטיים רבים עובדים בכל רחבי העולם וכך מאפשרים לכם לקבל מידע גם ממקומות מעבר לים, בין אם אלו מקלטי מס או מדינות אליהן נוסע אחד מהצדדים לצורך בגידה או פעולות אחרות שנוגדות את מערכת הנישואין ויכולות לשמש את הצד שכנגד בתהליך הגירושין.

האם חוקר פרטי יכול לעזור לי לקבל משמורת מלאה?

אחד הנושאים הקשים ביותר בכל תהליך גירושין הוא הילדים. אם אתם רוצים לקבל משמורת מלאה, חוקר פרטי יכול לסייע לכם רבות. אחד התנאים שיאפשרו לכם לקבל משמורת הוא להוכיח כי הצד השני אינו כשיר לגדל את הילדים, בין אם זה בשל בעיות של התמכרויות שונות, אלימות, סביבה מסוכנת ולא מתאימה לילדים ועוד. במידה ובן או בת הסוג מבעיות אלו, חוקר פרטי יאתר את הגורמים הללו וכך תוכלו להציג אותם אל מול מקבלי ההחלטות ולדרוש את רצונכם.

למה לא לבצע מעקב בעצמי?

פעמים רבות אנו נתקלים בכאלו שחושבים לחסוך את הכסף ולבצע את המעקב בכוחות עצמם, אך זו לא חשיבה נכונה כלל וכלל. הראיות שתשיגו בעצמכם ייתכן כי לא יהיו כשירות להצגה בבית המשפט, ובשל חוסר הידע וההבנה שלכם בתחום, והרגש אשר מעורב בעניין, אתם יכולים לבצע פעולות אשר יחשבו ללא חוקיות ויהפכו את היתרון שחיפשתם להשיג לחסרון גדול מאוד.
לכן חשוב לפנות אל חוקר פרטי אשר יבצע עבורכם את החקירה ויאסוף עבורכם את הראיות בהתאם לחוק.