כמה עובדות כל נשים בוגדות

סקר שנערך לא מכבר בארה”ב על ידי כתבי העת “מארי קלייר” ו”אסקוויר” מצא כי שלושים ושלושה אחוזים מן הנשים הנשואות בוגדות בבני זוגן. אם בעבר, שיעורי הנשים הבוגדות היו פחותים מאלו של הגברים, הרי שלאחר המהפכה הפמיניסטית הן משתוות אליהם. זאת ועוד: נשים טובות בהרבה בהסתרת הרומנים שלהן מאשר גברים. כיצד תוכלו לדעת בכל זאת אם אשתך נאמנה לך, או חלילה מצמיחה לך קרניים? על כך במאמר הבא.

מתי כדי להתחיל לחשוד

למרות אומנות ההסתרה המפותחת בקרב הנשים, קיימים בכל זאת סימנים נפוצים שעשויים להעיד על קיום רומן. אחד הדברים הראשונים שעשויים להתרחש, הוא עלייה במידת ההשקעה של האישה בהופעתה החיצונית. אשתך לפתע מטפחת את עצמה ונראית הרבה יותר טוב? ייתכן שהיא עושה זאת לכבוד מאהב חדש. נוסף לכך, בגידות כידוע לוקחות זמן. אשתך אומרת שהיא הולכת להיפגש עם חברות בערב? יוצאת לחוג חדש בשעות מאוחרות? מתעכבת הרבה יותר בעבודה? ייתכן שהיא מבלה עם גבר זר. למרבה הצער, בגידות נשים עשויות גם להוביל להוצאות נלוות. האם נדמה שהבזבזנות נוסקת לגבהים חדשים? ייתכן שהכספים מממנים בגדים בשמים ואיפור לכבוד הגבר שהדליק אותה, או אפילו חדר בבית מלון.

מה ניתן לעשות

חשוב לציין שקיומם של סימני בגידה אצל האישה אינם מעידים בהכרח שזה מה שאכן קורה, אלא רק מהווים בסיס לחשד סביר. במידה וחשדך התעורר, אל תישאר בחוסר וודאות. פנה עוד היום לחברה מקצועית לחקירות, שתקיים מעקב פיזי ובאמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים אחר אשתך. אם יש לה מה להסתיר, חוקר פרטי המתמחה בבגידות יגלה זאת. גם נשים מתוחכמות ייתפסו על ידי חקירה מיומנת ומבוצעת היטב. אם זה המצב – תוכל לראות עד מהרה הוכחות עובדתיות ומצולמות, שלא יותירו מקום לספק או להכחשה מצידה. במקרה הטוב ובו חשדת לשווא, לפחות תוכל לקבל את השקט הנפשי שלך חזרה.

מה עושים כמתגלה האמת?

בראש ובראשונה, אם תקבל הוכחות, כבר לא תהיה תלוי במידת הכנות של אשתך, ותהיה לך נקודת פתיחה טובה יותר, בה אתה יודע את האמת. הכחשות ושקרים כבר לא יואילו לאישה במקרה כזה, כשחשיפת האמת אל האור היא בסיס טוב לבדוק ממנו מה הלאה. תוכל לדרוש ממנה בתוקף להפסיק את מעשיה אחת ולתמיד, ולטפח אתך מחדש את יחסיכם, אולי בדרך אמתית וטובה יותר מאי פעם. מובן, שייתכן מאוד וזה לא יתאים לך יותר, ותבחר לפרק את החבילה. במצב כזה, חשוב שתדע שממצאי החקירה יכולים לשמש כראיות בבית המשפט, ולהשפיע על חלק מתנאי הסכם הגירושין.

לסיכום

אם אתם חושבים שנשים בוגדות פחות או מהוות מיעוט מבוטל – חשבו שנית. נשים בוגדות בעידן שלנו יותר ויותר, מסתירות זאת מצוין, ונוטות להכחיש בתוקף את העניין כולו. אלא, שישנם סימנים שיכולים להעיד על אישה בוגדנית, ומה שחשוב יותר – יש מה לעשות כדי לדעת את האמת ולהחזיר את השליטה והבחירה מה לעשות בנדון לידיים שלך. שכור את שירותיו של משרד חקירות פרטי, ותוכל לדעת את האמת על נאמנותה של אשתך.