איתור כספים

איתור כספים בארץ ובעולם זו מומחיות, מעבר להבנת התהליכים השונים של איך דברים עובדים צריך קשרים רבים ונחישות גבוהה, ברור מאליו שלא כל המידע יהיה נגיש וקל להשגה לכן כאן בא לידי ביטוי המומחיות של המשרד שיודע לספק פתרונות גם במקומות בירוקרטיים ואטומים.

איתור כספים מקרנות שונות

אנחנו עובדים במקומות רבים לאורך חיינו ובכל מקום מורידים לנו מיסים על פי החוק ומפקידים לנו כספים בקרנות שונות. במעבר ממקום עבודה אחד לשני אנחנו לא תמיד דואגים לאחד את הקופות ובעת הפרישה מהעבודה מתברר שחסרים לנו כספים, על מנת לבצע אתור כספים צריך לבצע חקירה מעמיקה מול החברות השונות שחלקן נסגרו והכספים הועברו לקרן שלישית והחיפוש יכול להיות מתיש.

אתור כספים עקב סכסוך משפחתי

זוגות שנמצאים בסכסוכים מעלימים האחד מהשני כספים וכשהדבר מתגלה צריך להתחיל הליך של איתור כספים אלו וכדי למצוא את אותם הכספים צריך לפעול מהר ובזהירות וזוהו בדיוק הזמן לשכור את שירותי משרד חקירות שמתמחה באיתור כספים ובכך למנוע את האפשרות להבריח אותם אל מעבר לגבולות הארץ לחשבונות בנק שונים.

זוגות שעומדים בפני גירושין שמעלימים מידע וכספים האחד מהשני כדי להקטין את גובה דמי המזונות ואת החלוקה של כספים השייכים לכל אחד מבני הזוג. איתור כספים שמועלמים על ידי בני הזוג היא משימה לא פשוטה אבל אפשרית.

איתור כספים עקב התערבות גורם עוין

פעמים רבות קיים גורם זר אשר משתלט על כספים, ואף טוען כי אין לו איך לשלם או להחזירם ושהוא פושט רגל. בדיוק במקרים כאלו חוקר פרטי יכול לסייע לאתר כספים באמצעות המצב האמיתי שאותו אדם מסתיר, ולסייע בתהליך 

תיאום ציפיות

משרד סער חקירות פועל משנת 1999 בתחום ומציע ניסיון רב באיתור כספים בארץ בפריסה מלאה ואף בארצות שונות בחו"ל, יש לנו את  היכולת הכלים הדרושים להגיע למקומות רבים ולאתר את המידע הדרוש,

עלות איתור כספים זה פרט שניתן למסור לאחר הבנת המקרה יחד עם הזמן והכלים שצריך להפעיל בו,
חשוב לעבוד עם משרד שיש לו ניסיון רב באיתור כספים וכל העובדים במשרד הם אנשי מקצוע בתחום ברמה גבוהה, לייעוץ והכוונה אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם  03-9799209.