מתי כדאי לתאם פגישה עם חוקר פרטי?

כאשר נעזרים בשירותיו של חוקר פרטי, אפשר לקבל ממנו מידע , לאמת או להפריח חשדות, שיהיה קשה לבדוק אותם לבד. הניסיון להגיע לחקר האמת, הוא בד”כ קשה יותר כאשר אתה מעורב רגשית בנושא. חוקר פרטי מגיע לנושא באופן ניטרלי ומקצועי. כמו כן, מומחיות שמפתח חוקר פרטי עם השנים וציוד טכנולוגי מתאים הם יתרון ברור בכל חקירה.

ישנם אירועים ונסיבות בחיים שמצדיקים פגישה עם חוקר פרטי, וזאת לפחות כדי לקבל את חוות דעתו בנושא.

חשד לחוסר נאמנות מצד בן/בת זוג : כשעוברים זמנים קשים או לפני הליך גירושין, לעתים הצעד הנכון יהיה להזמין חקירה אשר תכלול מעקב אחרי בן הזוג החשוד. יהיו מצבים שבהם המעקב יפריח את החשד, דבר שיעזור להרגיע את בן הזוג החושד ולהחזיר את החיים למסלולם. במצבים אחרים, במעקב יתועד בן הזוג בבגידה ודו”ח החקירה עם צילומי הוידאו, יכולים יהיו לשמש כראיה בבית דין רבני או בית דין לענייני משפחה.

חשד להזנחה ומאבקי משמורת: ישנם מצבים שבהם בן הזוג הגרוש מקבל סימנים מילדיו, כי האם או האב סובלים מהזנחה או אלימות, כדאי להתייעץ עם חוקר פרטי בנושא. במצבים רבים מעקב אחרי האם או האב יכול לחשוף התנהגויות בעייתיות וסביבת גידול שיכולה להיות מסוכנת לילד/ים. חקירות אלו חשפו הזנחה, אלימות, סביבה שכוללת אלכוהול וסמים, הפקרות מינית ועוד.

הטרדה: הטרדה הנה עבירה פלילית, אשר עשויה להגיע במספר דרכים. החל מטלפונים חוזרים בשעות מאוחרות , דרך פתיחת פרופילים מזויפים ופניה דרך הפייסבוק ועד הגעה פיזית של הגורם המטריד למקום המגורים או העבודה. גורמים שונים עשויים להטריד אחרים מסיבות שונות: רצון לנקום, אהבה נכזבת, תחרות עסקית, סחטנות או מציצנות. אלו סיטואציות בעלות פוטנציאל מסוכן שעשויות להכניס ללחץ וחרדה. במצבים אלו, פגישה עם חוקר פרטי מיומן , ניתן לרדת לעומקו של המקרה, לבצע חקירה לאיתור המטריד ובהמשך ניתן יהיה להגיש תלונה במשטרה ותביעה בבית המשפט.

חשד במטפל/ת: לאחרונה נראו בתקשורת לא מעט מקרים בהם נתפסו מטפלים מתעללים, מכים וגם מזניחים, קשישים וילדים שהיו אמורים לשמור עליהם. לחוקר פרטי ישנם פתרונות טכנולוגיים אשר יסייעו למעסיקי המטפל להבין את טיב הטיפול ביקירהם. מצלמות סמויות בדירה עם אופציה לצפייה און ליין מהסלולר או מהמחשב במשרד, יאפשרו לכם לישון בשקט.

לשיחת ייעוץ עם חוקר פרטי, התקשרו : 054-4674434.