חוקר פרטי ברמת גן

מחפשים חוקר פרטי ברמת גן? רוצים לדעת האם חוקר פרטי יכול לענות על הצרכים שלכם או לבצע עבודת חקירה מסוימת לה אתם זקוקים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון! קראו את המאמר הבא ותמצאו את סוגי החקירות הנפוצות ביותר שמבצע חוקר פרטי.

סוגי החקירות ברמת גן ואזור המרכז

חוקרים פרטיים מתמחים במגוון תחומים ותחילה חשוב לוודא שהחוקר ששכרתם פועל ברישיון וכבפוך למשרד חקירות פעיל

חקירת בגידות

סוג החקירה הנפוץ ביותר – חקירה לגילוי מידע על בן זוג בוגד, מצד בן הזוג השני. חקירה מקצועית כזו מאפשרת לצד הנבגד לאסוף מידע חוקי בו יוכל להשתמש בבית המשפט בהליך הגירושין, ולכן חשוב לתת לחוקר פרטי מקצועי המתמחה בחשיפת בגידות לבצע את החקירה הזו ולא לבצע אותה לבד.

חקירות גירושין

מלבד בגידות, יכולות להיות עוד חקירות רבות סביב הליך גירושין, בין אם זה חקירה לגילוי נכסים או הון שאחד מבני הזוג מסתיר, בין אם זו חקירה לאיתור מידע מפליל על הורה שעומד לקבל משמורת ועוד. חקירות אישיות כאלו יכולות לסייע רבות בהליכי גירושין, במיוחד כאשר ההליך מורכב וקשה.

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות הן חקירות הנוגעות למצבו הכלכלי של אדם או של חברה. לרוב החקירות הללו מוזמנות על ידי גורמים אשר בטוחים כי האדם או החברה מציגים מצג שווא על מצבם הכלכלי בכדי להתחמק מחובות, תשלומים או התחייבויות שונות, ובאמצעות ממצאי החקירה הכלכלית, אם אכן יתגלה כי הם מסתירים מידע כזה, יהיה ניתן לתבוע את הזכויות המגיעות בבית המשפט.

חקירות הונאה

חקירות שיכולות להתבצע בכל סוג של עסק, קטן או גדול, במקרה בו חושדים בהתרחשות הונאה, גניבה או מעילה אשר משפיעה על העסק ופוגעת בו.

חקירות לאיתור נעדרים

חקירות אשר ברוב המקרים מוזמנות על ידי בני משפחה אשר מרגישים כי למשטרה אין מספיק משאבים בכדי לבצע את החקירה שלהם באופן ייסודי, או שלאחר זמן מה התיק נסגר. בנוסף, לעיתים חקירות נעדרים מוזמנות על ידי גורמים אשר מעוניינים למצוא אדם מסויים שמתחמק מהם, בין אם זה בארץ ובין אם בחו"ל, לעיתים זה בשל חובות גבוהים, סרבן גט ועוד מקרים דומים.

חקירות ריגול תעשייתי

חושדים כי בעסק שלכם פועל מרגל תעשייתי או שהמתחרים שלכם יודעים יותר מידי על מה שמתרחש בין קורות החברה? חוקר פרטי יוכל לאתר את הדליפה של המידע, את האשם בה ולסייע לכם להגן על החברה שלכם ועל המידע הפנימי שלכם באופן הרבה יותר טוב וכך להפוך את העסק לבטוח ומוגן יותר.