חוקר פרטי בבת ים

כך תנהגו אם נראה לכם שבני זוגכם בוגדים בכם
מובן שהייתם מעדיפים להאמין שלכם זה לא יקרה, ברור שמדובר בעניין שמעיק מאוד בכלל להעלות על הדעת, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדות. תופעת הפניות לחוקר בגידות הולכות וגדלות, והאפשרות שבני זוגכם הצמיחו לכם קרניים עלולה להיות סבירה לגמרי. חוקר פרטי בבת ים מייעץ מניסיונו כיצד מומלץ לנהוג אם כבר אינכם בטוחים בנאמנותם של בני הזוג.

אל תגידו לי זה לא יקרה

ההדחקה והניסיון להתעלם ולהכחיש את הבעיה הוא אחת הדרכים הנפוצות ביותר להתמודדות, מדווח חוקר פרטי בבת ים מתוקף ניסיונו רב השנים של עיסוק בחקירות אישות. אולם מובן שזה לא עוזר אלא להפך, הוא מוסיף, ומוטב לפתור את הבעיה בהקדם האפשרי ולא להזניח אותה, כי הזמן רק מזיק לזוגיות, ומאפשר לנושא להחמיר. סמכו על תחושות הבטן שלכם – אם נדמה לכם שהזוגיות כבר לא כפי שהייתה, ויש לכם הרגשה פנימית שבני זוגכם כנראה מנהלים רומן או לכל הפחות מתראים בנסיבות שיש בהן מן האינטימיות עם מישהו אחר – רצוי לברר בהקדם האם יש לחששות הללו בסיס מציאותי.

אז איך אפשר לדעת אם זה באמת נכון?

במידה ויש לכם ביטחון מלא ביכולת להסתכל לבן או בת הזוג ישר בעיניים, להעלות את עניין הבגידה ולראות אם תשובתם כנה או מתחמקת – אשריכם. במקרה זה, באמת כדאי לפתוח את הנושא בשיחה כנה ונוקבת, ולהיות מוכנים לכל. יחד עם זאת, אם יש לכם ספק בכך שתוכלו לגלות את האמת בעקבות שיחה מסוג זה, ואתם חוששים שבני הזוג ינסו לרמות אתכם ולהמשיך במסכת השקרים – רצוי להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי בבת ים או בכל עיר אחרת בה אתם מתגוררים. כשיהיו לכם ראיות מוצקות ביד, תוכלו לדעת בוודאות מה בדיוק קרה, ולבחור מה לעשות בנדון מתוך עמדה של כוח.

ואם גיליתי שבגדו בי – מה אוכל לעשות?

קודם כל זה שתדעו בוודאות את האמת נותן לכם יתרון עצום בהחלטה צלולה איך להמשיך משם, מסביר מתוקף הניסיון כ חוקר פרטי בבת ים. ההחלטה היא רק שלכם – יש מי שיעדיפו להתחיל בטיפול זוגי ולנסות לשקם את הקשר, כדי לשמור על שלמות המשפחה או בגלל שעדיין יש אהבה בלבם כלפי בן או בת הזוג הסוררים. אחרים יבחרו לחתוך ולהתגרש. במקרה זה, יהיו להם ראיות קבילות בבית משפט, שעשויות לשפר את זכויותיהם בתהליך הגירושין.