בדיקת האזנה

מה היא בדיקת האזנה ?
בדיקת האזנת סתר היא בדיקה שבמסגרתה איש מקצוע (חוקר פרטי ברוב המקרים) מבצע בדיקות שמטרתן היא לגלות האם ישנם מכשירי האזנה מוסתרים בבית \ במשרד \ ברכב או בכל מקום אחר.
אם בעברת מכשירי האזנה היו פר מיטיבים, גדולים ומאוד קלים לגילוי, כיום מכשירי האזנה הם קטנים מאוד ויכולים “להתחבא” כמעט בכל מוצר, החל מעכבר מחשב ועד למנורות לילה.

מה צריך לעשות כאשר יש חשש להאזנת סתר?

הפתרון הטוב ביותר של בדיקת האזנה היא בעזרת שירותיו של חוקר פרטי מומחה של בדיקת האזנה – בעזרת הניסיון המקצועי של החוקר והמכשור המתקדם שלו, ניתן למצוא כל סוג של האזנה בכל חלל.
מדוע לבחור במשרד החוקרים

הפרטיים של עוז סער?

“עוז סער חקירות” הנו משרד חקירות הפועל ברישיון משרד המשפטים, אשר במהלך השנים צבר מומחיות רבה בהשגת ראיות וחשיפת הונאות בתחומים רבים. המשרד מצוי בניהולו של עוז סער, חוקר פרטי ותיק וחבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל (מספר רישיון 129890). כל אחד מהחוקרים המועסקים על ידנו הינו מקצוען בתחומו, בעל רשיון לעסוק בחקירות מטעם משרד המשפטים ומחויב לדיסקרטיות מלאה כלפי הלקוח ותיק החקירה.

חוקרי המשרד גם מתורגלים במתן עדויות בבתי המשפט לצורך הצגת הראיות שנחשפו – ישנו צוות אשר מתמחה בכל הקשור אל בדיקת האזנה ובעל הציוד המתקדם ביותר בעולם עבור שירות זה, כמוכן, אנחנו דואגים לשדרג את ציוד הגילוי שלנו בכל עת ובהתאם לשוק העולמי.
לקבלת מידע נוסף על בדיקת האזנה התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונחזור אליכם.