עוז סער חקירות

“עוז סער חקירות” הנו משרד חקירות הפועל ברישיון משרד המשפטים, אשר במהלך השנים צבר מומחיות רבה בהשגת ראיות וחשיפת הונאות בתחומים רבים. המשרד מצוי בניהולו של עוז סער, חוקר פרטי ותיק וחבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל (מספר רישיון 129890). כל אחד מהחוקרים המועסקים על ידנו הינו מקצוען בתחומו, בעל רhשיון לעסוק בחקירות מטעם משרד המשפטים ומחויב לדיסקרטיות מלאה כלפי הלקוח ותיק החקירה. חוקרי המשרד גם מתורגלים במתן עדויות בבתי המשפט לצורך הצגת הראיות שנחשפו.

מיקום המשרד

המשרד ממוקם בא.ת. קריית אריה, בפתח תקוה, ואנו ערוכים בפריסה ארצית ליציאה מהירה לפעילות בכל הארץ ובמקרה הצורך גם לפעילות בחו”ל. מבין חוג לקוחותינו ניתן למנות חברות מהמובילות בתחומן, משרדי ממשלה, מוסדות שונים, רשויות מקומיות, עורכי דין, עסקים ולקוחות פרטיים.
חברתנו מתמחה בחקירות כלכליות, מעקבים סמויים, ייעוץ בטחוני לעסקים, איתורי חייבים, חקירות במקומות עבודה, זיהוי גנבות, חקירות מודיעין עסקי, בדיקות מהימנות וחקירות קניין רוחני.

בין שירותינו

ייעוץ בטחוני – אנו מספקים פתרונות מקצועיים לאיתור וסגירת פרצות ואיומים בארגון. חוקרי המשרד מתמחים בחשיפת גנבות מבית העסק התמודדות שוטפת עם האיום לדליפה של מידע רגיש אל המתחרים, בקרה וצמצום הפחת.

הסיכונים והאיומים אשר עומדים לפתחם של כל חברה מסחרית, או מפעל יצרני עלולים להגיע ממספר כיוונים. מניסיוננו, תנאים טובים ומשכורת גבוהה לעובד, אינם ערובה לאמינות מצידו. במקרים רבים הוכח כי כאשר ישנה האופציה לגניבה, חלק גדול מן העובדים הנורמטיביים ימצאו את הצידוק המוסרי לכך. לכן אנו ממליצים לסגור את כל הפרצות בעסק ולא להשאיר בידי העובד את הדילמה המוסרית.

חקירות כלכליות – ביצוע חקירות כלכליות לבדיקת חוסן ומצב כלכלי של חברות בע”מ שותפויות , עוסקים מורשים , וגורמים פרטיים. בחקירה הכלכלית הבסיסית מצוינים הפרטים הבאים: פרטים אישיים מלאים כולל בני משפחה , כתובת מגורים עדכנית, עיסוק בפועל וקשרים בחברות, זכויות בנכסים, בעלות על כלי רכב, סניפי בנק.

מודיעין לאשראי – חקירה והערכה מהירה לפני התקשרות עסקית עם גורם כלשהו או שותף פוטנציאלי, מוסר תשלומים של לקוח, מצב ספקים, פשיטות רגל ומהימנות.

מודיעין עסקי – איסוף מידע לגבי מתחרים בשוק, משקלם הפיננסי, היקף מכירות.

שירותים משפטיים – איתור חייבים וביצוע מסירות משפטיות בכל חלקי הארץ והמגזרים, וסיוע בביצוע צווי מאסר והוצאה לפועל.

חקירות שטח, מעקבים ופעולות מבצעיות

מעקבים – ביצוע מעקבים סמויים ותצפיות אחר כל גורם באמצעות כלי רכב פרטיים , מסחריים ואופנועים.
המעקב מתועד על ידי מצלמות וידאו מתקדמות, וציוד לראיית לילה.
חקירות בכיסוי – יצירת קשר עם גורם כלשהו תחת סיפור כיסוי ע”מ לאסוף מידע או להפרכת/הוכחת חשד תוך כדי תיעוד באמצעות ציוד צילום סמוי.
השתלת עובדים ולקוחות סמויים במפעלים, חברות ובתי עסק ע”מ לאתר גנבות , העברת מידע , רמת שירות וכו’.

מחלקה טכנית

מצלמות אבטחה – התקנת מצלמות סמויות או גלויות, מותאמות לצרכי כל לקוח.
כל הציוד נושא תו תקן מהמתקדם מסוגו ומוכר בעולם.
בדיקת האזנה – ביצוע בדיקות לגילוי האזנות סתר, איתור משדרים ומצלמות סמויות באמצעות ציוד מתקדם.
פוליגרף – אנו מבצעים במשרדנו בדיקות פוליגרף ( מכונת אמת ) כולל דוחות לבית משפט ע”י בודק מורשה.

צוות החוקרים שבמשרדנו מציע ניסיון רב, מקצועיות ויצירתיות. יתרונו של המשרד הוא ביכולתו לשלב בתיקי החקירה יותר מדרך פעולה אחת, ובכך לקבל מידע מדויק יותר ובזמן