משרד חקירות

אדם מן הישוב לא יכול לגלות את כל המידע שיש בפניו בעצמו. הסיבות לכך רבות. ראשית, חשש מוצדק מהחוק – אדם פרטי לא רוצה לעבור על החוק כדי להשיג מידע. שנית, לא כל אדם יודע בכלל איך לגשת למשימה, שלעיתים דורשת ידע רב ועבודת צוות. שלישית, לא כל אחד בעל גישה טכנולוגית לפתירת בעיות מורכבות. אם יש לכם סוגיה המעסיקה אתכם שהייתם רוצים לפתור בצורה זו – משרד חקירות הוא הפתרון עבורכם.

מרמה או בגידה – כי לבד קשה להשיג את המידע

גם אם מדובר בבגידה אישית או במרמה על רקע עסקי מסיבות שונות, שתיהן סיטואציות מסובכות, אישית, כלכלית, טכנולוגית ומקצועית ובוודאי נפשית. כל הסיבות הכתובות לעיל הן סיבות למה לאדם פרטי מאד קשה לבצע את המשימה, ולמה הוא חייב משרד חקירות לצדו. אדם שהוא נוכל מקצועי יודע להתחמק היטב, ובשל כך צריך אדם שיודע להיכנס “לתוך הראש שלו”, לחשוב כמוהו ולתפוס אותו – או את הראיות הנדרשות לטיפול בסוגיה, עבורכם.

במה מתמחה משרד חקירות?

חקירות אישיות: בעיקר אם מדובר בבני זוג שאחד מהם חושד בשני שהוא / היא בוגדים. יש לכך משמעויות נפשיות ואישיות, כמובן, אבל לצד זה גם השלכות כלכליות – פירוק הבית על כל נכסיו, ומשפחתיות – פגיעה פוטנציאלית בילדים. בשל כך, חשוב לבנות את תיק הגירושין עם הוכחות חותכות של משרד חקירות.

איסוף ראיות נגד אנשים שלא מסכימים לנדב את המידע. בשל כך צריך מעקבים מסוגים שונים.

חקירות כלכליות: חיפוש בארץ ובחו”ל של נכסים מכל סוג, לרבות מידע כלכלי, בעיקר כדי לגבות חובות, לדעת מה מצבו הכלכלי האמיתי של אותו אדם או כדי לגלות מעילה ארגונית.

חקירות בין לאומיות: עבודת צוות מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, תוך הפעלת משרד חקירות בין לאומי ושותפים בכל העולם. הסיבות בדרך כלל כלכליות, אולם במקרים חריגים – גם אישיים. דוגמה למקרה אישי: איתור בני משפחה שנעלמו לפני שנים, למשל.

מודיעין עסקי: כל המידע שרציתם לדעת אודות מתחרה או שותף בשוק שלכם.

אבטחת מידע: בדיקת פרצות באבטחה הארגון ובניית תכנית הגנה לעתיד.

ציוד בילוש: מכירה, השכרה או הדרכה על כל הידע הטכנולוגי הנדרש כדי לקיים חקירה מקצועית.

משרד חקירות