שירותי איתור נכסים סיטואציה בה מבקשים לאתר נכסים, לא תמיד סבה סביב תככים ומזימות, אלא סיטואציה מעין זו גם עשויה להתעורר כאשר בן משפחה מבקש לבחון האם קרוב שהלך לעולמו לא החזיק חסכונות שאינם ידועים, כאשר אנשים מבקשים לבחון האם יש על שמם קופת גמל שהם כלל אינם מודעים לקיומה (אך עשויים להיות מאוד שמחים לנוכח הסכום שהצטבר בה), כאשר ידוע על נכס משפחתי אך לא יודעים כיצד ניתן לאתרו וכדומה כאן ניכנס לפעולה שרותיו של חוקר פרטי.

איתור נכסים בסכסוך זוגי

לצד המקרים היותר מסקרנים בתחום, כמובן שגם יש מקרים שסבים סביב סיטואציות פחות נעימות, כגון מניות שנרשמו רק על שמו של אחד מבני הזוג, כאשר בן הזוג לא מעדכן את השני לגבי גודל היקף הפעילות העסקית, כאשר אחד מבני הזוג פותח חשבון סודי מעבר לים ומעביר אליו סכומים גדולים, כאשר גורם זר משתלט בדרכי עורמה על נכסים לא לו וכדומה.

בדיקה מקצועית ודיסקרטית

לאור כל זאת, טוב לדעת שכאשר אנשים מבקשים להיות בטוחים אודות מצבם של נכסים, או יותר נכון לגבי קיומם, וכאשר אנשים מבקשים לקבל את שמגיע להם ואף להפריך (או לחלופין לאשר חששות), הרי שטוב לדעת שיש אל מי לפנות ואף באופן מקצועי וכמובן שגם דיסקרטי. מכאן שאם החשש התגלה כמוטעה, הרי שטוב לדעת שבכך נגמרו הדברים, אך כמובן שגם ההיפך.

יד ביד
יש להבין שחברה שעוסקת במלאכת איתור נכסים, הינה חברה שגם מעניקה הוכחות חותכות אשר עשויות להוות עדות קבילה בבית המשפט, וגם מדובר בחברה שבכוחה להעניק על הדרך ייעוץ משפטי עבור המהלכים הבאים שניתן לבצע על מנת לקבל את כל שמגיע, כך שמדובר בשירות מקצועי – משלב ההתייעצות ועד שלב ההכוונה לגבי המהלך הבא.

אל תישארו אובדי עצות

לאור כל זאת אין לחוש באוויר, אן לחוש מרומים, אין לחוש חסרי אונים ואין לחוש לבד במערכה, אלא כמו בכול תחום בעידן המודרני – כל שיש לעשות זה לדעת אל איזו גוף מקצועי לפנות ומכאן להמשיך לדהור קדימה. פה נעצור ונציין שכמובן שעל שירותי איתור נכסים יש לשלם, אך לרוב התשלום יתגלה כזניח, ולו בשל הסכומים שיתגלו, וכמובן שיש לזכור שאין מחיר לשלוות הנפש.

איתור נכסים

סגירת תפריט
לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן